wtorek, 31 grudnia 2013

bye bye 2013

Kochani moi, nie mam ostatnio czasu, aby cokolwiek napisać, co nie oznacza, że zaniedbuje blogowanie. Wpadam i czytam co u Was słychać. Teraz znalazłam chwilę i odzywam się.

Jestem w Polsce i z przyczyn niezależnych ode mnie zostanę na nieco dłużej. Nie zabrałam ze sobą ani maty do ćwiczeń, ani butów do biegania i tego drugiego żałuje najbardziej, bo pogoda w Polsce jest jak marzenie. Poza tym chciałabym wziąć udział w wieczornym bieganiu w Szczecinie, bo inicjatywa wspólnego biegania bardzo mi się spodobała.


Jak spędzacie ostatnie godziny w starym roku? I jakie macie plany na nadchodzący? Ja osobiście nie mam żadnych postanowień, ale mnóstwo pomysłów do zrealizowania :)

Nie będę Wam życzyć bóg wie czego, bo same najlepiej wiecie czego pragniecie. Po prostu niech ten nowy rok będzie lepszy od mijającego, lub tak samo dobry, albo jeszcze lepszy!

11 komentarzy:

 1. Ja postanowień (jak co roku) również nie mam, a plany na sylwestra? Morze możliwości: Polsat, TVN, TVP1... :)
  Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sylwester z polsatem mam już zaliczony :D i naprawdę było super.

   Usuń
 2. Mam masę planów, ale przede wszystkim chcę zacząć ten Nowy Rok z uśmiechem na twarzy i tego życzę również Tobie :) Wszystkiego dobrego! Dużo uśmiechu, pozytywnego myślenia i wielu, wielu sukcesów :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam kilka postanowień,ale nie zapisuję ich narazie. Zamiast pisać trzeba działać i je spełniać:)

  Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku:) ''Zdarcia podeszw'' :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mniej gadania, więcej działania!

   "zdarcia podeszw" haha, dzięki :D

   Usuń
 4. Ja również nie spisuję w tym roku postanowień. To co najważniejsze i tak siedzi głęboko w mojej głowie, że wiem co robić. Pozostaje tylko działać :)

  Dobrego roku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego dobrego na Nowy Rok!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego w Nowym roku !

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja także nie mam postanowień. Wolę ich nie tworzyć gdyż często 'zapeszam'. Lepiej jak coś wyjdzie spontanicznie - taka moja opinia. Wszystkiego najlepsze w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zaprezentuj swoje plany, jestem ciekawa ;)
  Cieszę się właśnie, że pogoda jest taka ciepła, pory roku się poprzesuwały, chociaż i tak mam nadzieję, że zima już do nas nie przyjdzie :P

  OdpowiedzUsuń