piątek, 6 września 2013

We dwoje raźniej - BIEGAMY

Postanowione, mój P. będzie biegać razem ze mną. Bardzo się cieszę, że udało mi się go namówić, chociaż długo zachęcać nie musiałam. Jestem bardzo ciekawa, czy zarazi się zamiłowaniem do takiej aktywności fizycznej. Dzisiaj zaczynamy!


Dzisiejszy dzień napawa optymizmem i pozytywną energią! Muszę ją wykorzystać zanim opadnie, więc idę ćwiczyć :)

Miłego dnia wszystkim!

12 komentarzy:

 1. Ooo super pomysł! Mam nadzieję, że trening będzie jak najbardziej udany :)
  Trzymam za Was kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale masz fajnie! Biegać, biegać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No to powodzenia:) Fajnie że masz towarzysza:) Chociaż niekiedy lepsza jest tylko muzyka i układanie myśli to jednak fajnym urozmaiceniem od czasu do czasu jest rozmowa z kimś obok:)

  OdpowiedzUsuń
 4. też lubię biegać w parze, z moim chłopakiem biegamy już jakiś czas, zawsze przed bieganiem i innymi treningami używamy figure extraslim, śmieszne, może to dla lasek, ale on też to bierze, i tak razem spalamy sobie fat ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. moja przyjaciółka zaczyna biegać i kto wie może kiedyś będziemy razem biegać ? kto to wie :) na razie lubię biegać sama z muzyką w uszach i własnymi myslami :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super! Uwielbiałam pinkiego i mózga :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz racje dopóki jest siła i chęć trzeba z tego korzystać
  ;) Właśnie z takiej okazji idę za chwilę ćwiczyć ;D

  OdpowiedzUsuń
 8. zazdroszczę! ja swojego niczym nie przekonam do wspólnego biegania ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo mu się spodobało! o 8:10 zrobił mi pobudkę i bardzo się niecierpliwił, że tyle musi na mnie czekać. dziś pojechaliśmy na zakupy i... kupił sobie buty do biegania. już się jutra doczekać nie może, ale nie wiem, czy zniosę kolejną tak wczesną pobudkę :P chyba podmienili mi faceta :)

   Usuń
 9. u mnie to mój chłopak mobilizuje mnie do biegania, ja to przy nim totalnie wymiękam, w przyszłym tygodniu biegnie w maratonie :)

  OdpowiedzUsuń